Sopronkövesd állás, betanított, könnyű fizikai munka - Autoliv - Ingyenes bejárás több mint 100 településről, ingyenes szállás

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

Svéd tulajdonú, biztonsági öveket és övrendszereket gyártó cég keres operátorokat!

Az Autolivnél – a világ legnagyobb gépjármű-utasvédelmi rendszer fejlesztő és gyártó cégcsoportjánál, mindennap a jövőképünket éljük meg, amikor olyan innovatív gépjármű utasvédelmi termékeket fejlesztünk és gyártunk, melyek csökkentik a közlekedési balesetek számát és azok következményeit.

Betanított dolgozókat, operátorokat keresünk, könnyű fizikai munkára
- Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
- Modern, tiszta munkakörnyezet

Feladatok:
- biztonságiövek gyártása, szerelése
- hibás alkatrészek kiszűrése
- minőségellenőrzés
- csomagolás, tárolás

Elvárások:
- alapfokú iskolai végzettség
- több műszakos munkarend vállalása
- 3 műszak, 8órás műszakok, hétfőtől-péntekig
- precizitás, jó állóképesség

Várjuk Hölgyek, Férfiak és Párok jelentkezését is! Párok, családtagok azonos műszakban dolgozhatnak.
Nincs írásbeli teszt! Kézügyességi feladat és alap orvosi alkalmassági vizsgálat.

Több, mint 100 településről ingyenes, kényelmes buszjárat!
Ingyenes, jól felszerelt szállást biztosítunk, amennyiben messzebbről érkezne!

Dönts okosan, tervezz hosszútávra és elégedett leszel!